Trabzon İnşaat Şirketleri

 
Trabzon İnşaat Şirketleri

Trabzon İnşaat Şirketleri

 

27-09-2018

Trabzon İnşaat Şirketlerinden en prestijlisi Kasır Yapı'nın gerçekleştirdiği Spring Living projesi ile siz ve ailenizin konforunu hat safaya çıkaran evlerde mutlu yaşayacaksınız. Piknik alanları, kreş, mescid ve şadırvan, oyun alanları ve otopark ile yedi yirmi dört güven içinde olacağınız, benzersiz lokasyonu ile pencerenizden baktığınızda göreceğiniz doğanın huzurunda kaybolacağınız, deniz manzarası ile mest olacağınız bir ortam. 

Dekorasyonunda her parça iç mimarlar tarafından özenle seçilmiş... Seçilenleri ile kendini diğer Trabzon İnşaat Şirketlerinden farklı kılan Kasır Yapı, özel olması ve 1. sınıf mobilyaları ile ev sahiplerini mutlu ediyor.

Türkiye'nin yeşil cenneti Trabzon'un Ortahisar'ında Trabzon İnşaat Şirketlerinden olan Kasır Yapı'nın benzersiz profesyonel mimarisi ile ilgi çeken Spring Living projesi farklı büyüklüklerde ve fiyatlardaki daire seçenekleri ile alıcılarına kolaylıklar sağlıyor. 5 bloktan oluşup 610 daireye yer veren Spring Living sizlere rahat bir yaşamın kapılarını açıyor. 
 

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kampanyalar ve daire planları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, saray konforunda tasarlanan bu ayrıcalıklı yaşam alanında şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı